Feedback

Reference

Logo Informace

Sellier & Bellot a.s.

"Službu veřejná-soutěž.cz úspěšně využíváme již druhým rokem. Se zasílanými informacemi o obchodních příležitostech jsme spokojenia tuto službu hodláme využívat i nadále!"

DHV CR, spol. s.r.o.

"Server verejna-soutez.cz využíváme již několik let a se službami společnosti jsme velmi spokojeni. Je pro nás jedním z pravidelných informačních zdrojů bez potřeby vynakládat čas a námahu na vyhledávání informací o veřejných zakázkách."

NOWATRON Elektronik, spol. s.r.o.

"Díky spolupráci s veřejná-soutěž.cz, která pro nás nás automaticky vybírá potencionálně zajímavé zakázky, ušetříme spoustu času, který pak můžeme využít mnohem efektivněji. Velmi spokojeni jsme také s komunikací s jejich pracovníky, kteří se vždy velmi ochotně a vstřícně snaží nalést pro nás co nejoptimálnější řešení."

KS-program, spol. s.r.o.

"verejna-soutez.cz nám přináší celou řadu informací o vyhlášených veřejných zakázkách. A přesto, že máme předplaceno více těchto služeb, od verejna-soutez.cz nám přichází největší počet relevantních poptávek."

 

CLARUS PROFI, s.r.o.

"Dokonalý přehled o tendrech pro úklidové firmy."

Gabriel s.r.o.

"Služba veřejná-soutěž.cz je optimálním řešením pro firmy, které se pravidelně účastní výběrových řízení dle zákona o VZ. Velmi usnadňuje práci při vyhledávání relevantních zakázek včetně poskytnutí komlexní informace o výsledku výběru."

 

Ing. Monika Černá

DCH-Sincolor, a.s.

"Informace o zakázkách jsou zpracovány přehledně a automatické zasílání je praktické. V systému se snadno vyhledává i pomocí standardních profilů"

Bystronic Czech Republic, s.r.o.

"U Vaší společnosti jsme zaregistrováni asi půl roku. Spolupráci hodnotíme jako velice pozitivní. Dostávají se nám tak do rukou i výběrová řízení o kterých nemáme tušení. Děkujeme."

AŽD Praha, s.r.o.

"Velmi spokojeni s funkcionalitou systému, aktuálností a oborovou přesností. Děkujeme."