Používáte nepodporovaný prohlížeč
Feedback


Reporty zakázek

Lepší znalosti. Chytřejší rozhodnutí.


Služba Reporty zakázek Vám pomůže porozumět, která cenová nabídka má největší šanci na úspěch a jakou cenovou strategii používá Vaše konkurence. Budete mít informace o tom, jaké zakázky budou vyhlášeny v budoucích měsících.
 

Konkurence & Ceny
Spojením zakázek a jejich výsledků, analýzou vítězných nabídek a smluv, vizualizací pomocí grafů a tabulek, budete znát Vaše konkurenty jako nikdy předtím!       

  • Porozumíte cenové politice Vaší konkurence.  
  • Zjistíte, zda-li se zakázky účastnit.   
  • Pochopíte, jaká nabídka je konkurenceschopná.
  • Rozpoznáte zadavatele, kteří odpovídají Vašemu cenovému modelu.

Potenciální obchodní příležitosti

Naše reporty přímo podpoří Vaše prodeje. Zprostředkujeme Vám  informace o zadavatelích. Dozvíte se, kteří zadavatelé budou brzy potřebovat Váš produkt nebo službu:          

  • Informace o smlouvách, které budou soutěženy v blížících se měsících.
  • Vítězové zakázek, kteří budou potřebovat subdodavatele, dodavatele materiálu, vybavení nebo doplňkových služeb.       
  • Zadavatelé, u kterých se očekává, že budou brzy nakupovat určité produkty, služby na základě jejich nákupní historie.


Detailní denní report
Získejte detailní xls report s nově uveřejněnými zakázkami. Naleznete zde detailní informace o zakázce, jako je množství produktu a jeho bližší specifikaci. Budete schopni rychle určit, zda se zakázky účastnit.


Reporty na míru
Máte specifické otázky, které mohou být odpovězeny díky informacím ze zakázek a výsledků? Trávíte hodně času vytvářením statistik nebo vyhodnocováním údajů? Váš čas by se dal efektivně investovat do přípravy Vaší nabídky. Kontaktujte nás, společně přijdeme na to, jak Vám pomoci.

Díky velkému množství dat, které zpracováváme, Vám můžeme vytvořit přehledy užitečné pro Vaši společnost. Vytváříme reporty šité na míru Vašim potřebám. S našimi informacemi budete mít náskok před konkurencí. 
V případě, že máte zájem o ukázkový report ZDARMA nebo chcete získat více informací o našich možnostech, zanechte nám prosím svoje údaje.

Odesláním formuláře souhlasíte, že Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, abychom zjistili Vaše potřeby a zaslali Vám požadované informace a nabídku. Pro bližší inforrmace navštivte naši stránku Ochrana soukromí.