Používáte nepodporovaný prohlížeč
Feedback

Poskytované služby

 

E-mail

Veřejné zakázky do e-mailu  

Najdeme pro Vás vhodné obchodní příležitosti!  Pokud nechcete riskovat zmeškání důležitých zakázek, nebo zkrátka nemáte čas na jejich hledání, naše e-mailová služba zaručí, že o patřičných veřejných zakázkách budete informováni, jakmile budou vypsány.

  • Individuálně nastavené a přesné vyhledávací profily
  • Žádný risk toho, že budete zahlceni nerelevantními informacemi
  • Neomezený počet obdržených zakázek

Naše zdroje

V České republice denně monitorujeme přes 21 000 zdrojů, mezi které patří:

  • Věstník veřejných zakázek,
  • profily zadavatele,
  • internetové stránky zadavatelů, úřední desky a
  • elektronická tržiště.

Sledujeme ale také i více než 45 000 zdrojů ze zemí Evropy i Latinské Ameriky. 

Kvůli jejich vysokému počtu je skoro nemožné veškeré relevantní zdroje pravidelně kontrolovat — většina firem se o určitých vypsaných zakázkách nedozví, a v důsledku tak ztratí obchodní příležitosti v hodnotě milionů korun! Obecně lze říci, že tendry zveřejněné na méně frekventovaných stránkách mívají menší počet soutěžících subjektů, a Vaší firmě tak poskytují větší šance na výhru. 
 

Potřes rukou

Vysoutěžené zakázky 

Získejte přehled o vývoji veřejných zakázek ve Vašem oboru tím, že lépe porozumíte konkurenci.

Zjistěte, zda vzniká poptávka po subdodavatelích, a prezentujte se tak firmám, které vládní zakázky vyhrávají. Získejte kontakt na dodavatele a nabídněte jim Vaše produkty a služby, a případně plňte určitou část jim udělené zakázky.

Analyzujte činnost Vašich konkurentů: jaké tendry vyhrávají, a s jakými cenovými nabídkami? Využijte těchto informací k sestavení Vaší nabídky, a získejte více příležitostí k výhře zakázek.

Znalost konkurence je klíčem k úspěchu: využijte dostupných informací k nastolení výhod.
Kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv obavy o tom, jak může naše služba být využita ve Váš prospěch. 
 

 
 

Přílohy

Důležité dokumenty

Klíčovou součástí veřejných zakázek je právě zadávací dokumentace obsahující technické specifikace a další důležité přílohy. 

Zašleme Vám veškerou dokumentaci, která je dostupná v době zveřejnění zakázky.


 

Tendr

 Reporty a analýzy

Jelikož operujeme s velkým množstvím dat, jsme schopni vytvářet rozličné reporty a analýzy, které obsahují pouze relevantní a užitečné informace.
 

Vyžádat nabídku
 
 

XLS

Export do XLS

Získejte lepší vhled do zakázek, které od nás obdržíte.

Nejen, že Vám tento formát umožní třídit, filtrovat a libovolně upravovat obdržené zakázky, také si budete moci prohlédnout již vysoutěžené zakázky, a zjistit tak, kdo v minulosti vypisoval pro Vás relevantní tendry. S takovými znalostmi lze identifikovat možný termín nového vypsání opakující se zakázky, a být tak o krok před konkurencí.
 

 
 

XML

Export do XML

Tato funkce Vám umožňuje importovat veškeré dostupné informace do Vašeho na míru postaveného IT systému, a používat je tak v nejvíce vyhovujícím způsobu.
 

Vyžádat nabídku
 

API

API

Pomocí API můžete vytvořit vlastní aplikace pro interní i externí používání, a mít všechna data k dispozici v libovolné formě. 

Tento nástroj nabízí mimořádnou flexibilitu: můžete si vybrat takové kategorie dokumentů, informační pole či hledací funkce, které jsou například pro Vaše uživatele zásadní. 
 

Vyžádat nabídku
 
 

Semináře

Školení

Semináře a workshopy pořádané ve spolupráci se společností Otidea jsou zaměřeny na to, aby Vaší firmě poskytly znalosti, odhodlání a praktické dovednosti z oblasti veřejných zakázek. Naši zákazníci na ně navíc mají slevu.

 
 

account-manager

Individuální nastavení

Naši konzultanti Vám přesně nastaví vyhledávací profily podle Vašeho oboru a regionu. Samotné vyhledávání zakázek lze nastavit pro libovolnou kombinaci regionu a oboru, a tak si můžete být jisti, že obdržíte zakázky podle Vaší potřeby.
 

 

 

Výhody

responsive Fajfka

Pokrytí

V České republice denně monitorujeme více než 21 tisíc zdrojů. Společně s našimi zahraničními pobočkami jsme minulý rok informovali o více než 3 milionech zakázek.

Fajfka
 

Péče o zákazníky

Díky našim zkušeným konzultantům v kombinaci s individuálně nastavenými vyhledávacími profily obdržíte zakázky přímo z Vašeho oboru. 

 Fajfka

Mezinárodní zkušenost

Díky našim pobočkám v zahraničí jsme schopni nastavit individuální vyhledávací profil ze zemí Evropy i Latinské Ameriky.

 Fajfka

Firma s historií

Za 15 let existence jsme vybudovali komplexní informační systém pro monitorování veřejných zakázek a sestavili tým expertů.

Banner